2008-08-12 12:31:15
turnuva

Adanaspor, Kızılcahamam'daki son maçında Boluspor ile golsüz berabere kaldı. Bu sonuca göre turnuva şampiyonu Boluspor oldu.

http://ul.gcg.gen.tr/x/fcaa23b.jpg

Adanaspor kamp dönemi boyunca 7 hazırlık maçı yaptı. Bunların birincisi Azerbeycan’ın Qabala takımı ile yapıldı. Burada amaç daha çok yabancı oyuncuları görmekti. Adanaspor bu maçı kendi kalesine attığı golle 1-0 kaybetmişti. Sonraki 6 hazırlık maçının 4'ünü galibiyetle kapatan takımımız diğer 2 maçtan 0-0'lık sonuçlarla ayrıldı.

Boluspor ve Karabükspor ile yenişemeyen Adanaspor; Diyarbakırspor (3-1), Manisaspor (1-0), Giresunspor (4-2) ve Kartalspor (3-2) karşılaşmalarından galibiyetlerle ayrıldı. Bu maçlarda Adanaspor 11 gol atıp 5 gol yedi.

Golcümüz Emre'nin bu hazırlık maçlarındaki görünümü bizim için sevindiriciydi. Dileğimiz bu performansın lig maçlarına da yansımasıdır.

Lige az bir zaman kaldı. Takım, başkanın ve teknik direktörün son hamleleriyle ideal hale gelecektir. Adanaspor'u sahada görme heyecanı iyice sardı bizi, çevremizi. Umarız beklentilerimiz doğrultusunda bir Adanaspor oluşmuştur. Nedir mi beklentimiz? Elbette şampiyonluğa oynayan, seyri zevk veren, mücadeleci bir Adanaspor'dur. Ama Adanaspor'umuzun sahaya çıkmasının bile biricik beklentimiz olabileceği de unutulmamalı.

Yazar: Editor