2009-04-13 23:00:17
Yazar/ murat akıllı
Kötünün İyisi
 
 http://ul.gcg.gen.tr/x/d245055.gif

İlk altı hedefinin gerçekleşebilmesi için Rize’den üç puan ile dönmemiz gerekiyordu. Hiç olmazsa bir tane daha rakibimiz olmaması için ve umutların devam etmesi için beraberlik de makul bir sonuçtu.

Maça iyi başladık gol pozisyonlarına girdik, direkten dönen topumuzda oldu. Deplasmanlarda yakalanması gereken pozisyonları bulduk ama son vuruşu bir türlü güzel yapamadık.

Bekli de son dakikada İlhan pası Fevzi’ye çıkartabilmiş olsaydı haftayı 3 puan ile kapatacaktık ama olmadı maç 0–0 sonuçlandı ve kötünün iyisi olan 1 puan ile haftayı kapattık.

________________________

Bundan sonra ne olacak?

  • Şahsi görüşüm Bolu ve Karşıyaka ilk altı için ne kadar iddialı ise bizde onlar kadar iddialı konumdayız.
  • Rize 1 puan üstümüzde ama onları rakip olarak görmüyorum. Sebebine gelirsek, eğer Rize camia olarak ilk altıya inanmış olsalardı bizim Bolu maçında olduğu gibi stadyumu doldurur ve bizi evimize elimizi boş yollardı.

Kalan maçlara gelince,

Bolu’nun (47 P) kalan maçları: Kartal (D), Giresun (İ), Karşıyaka (D), Güngören (İ).

 Karşıyaka’nın (47 P)  kalan maçları: Manisa (İ), Ordu (D), Bolu (İ), Rize (D)

 Kalan maçlarımız (43 P):  Malatya (İ), Karabük (D), Altay (İ), Samsun (D)

_______________________

Ben kalan dört maçtan 12 puan hadi olmadı en kötü ihtimalle 10 puan alacağımıza inanıyorum. Rakiplerimiz adına önümüzdeki hafta çok zorlu geçecek türden. Biri liderle oynayacak diğeri zorlu Kartal deplasmanına çıkacak. Temennimiz ikisinin de sıfır çekmesi. Kalan maçları da çanta keklik değil. Bizim de zorlu maçlarımız var ancak tansiyonu daha düşük maçlar bunlar.

  • Velhasılıkelam dört hafta var ligin bitmesine ve bu köprünün altından çok sular akar. Ne olur ne biter bunu kimse bilemez ancak
  • Biz hep zoru sevdik, çok hesaplar bozduk. İnanıyorum ki yine hesap bozacağız ilk altıya adımızı yazdıracağız.  
Yazar: Editor