2011-08-21 09:09:09
asap bozuntusu

Adı: Pazar Yazısı

Konu: Falan Filan

Ana Fikir: Ağlamamak Elde mi ki?

http://hizliresimyukle.com/showoriginal-97007/x.jpg

Ne?

Nihat Doğan Unicef temsilcisi mi olmuş?

Yapmayı ulan, bize bunlarla gelmeyin sabah sabah! Dengemizi bozmayın, maneviyatımızı sarsmayın, hayata küstürmeyin…

Bu örnek bile hükümetçi örgütlenmenin ne tür bir basirete ve hayat anlayışına ve çapa sahip olduğunu net olarak verir. Millet de bekliyor, bunlar ülkeyi kurtaracak.

O Unicef de gerçekten ciddi bir kurumsa o temsilciliği reddeder, değilse ben o Unicef’i reddediyorum. Bitersin benim için Unicef! O hareketinle kaybedersin beni!

Şu Ertuğrul Özkök denen var ya! Devamını getirmeyeceğim, ona bir sıfat bulmayacağım. Yahu memlekette neler oluyor, sen o köşende Sertap’ın olmayan güzelliğini kendine konu edinmiş milletle eğleniyorsun. Ulan o yüz güzelleşse ne olur, ki ne mümkün, ruhunuz iktidar koridorlarında zombiye dönüşmüş. Alayınıza hay bin zombi.

hürriyet.com.tr haber kanallarında tıklanmada Avrupa dördüncüsüymüş. O zaman hakkını verin o derecenin. Vatandaşa doğru düzgün bilgiler verin. Oynak işlerin hiç gereği yok. Hükümete kucak dansına hiç gerek yok! Biraz delikanlı olun.

YÖK başkanı ata binip motora atlayıp uçağa zıplıyormuş. Boş! O yaşta başta sahibinin sesi olduktan sonra sen Hürriyet gazetesiyle istediğin kadar kol kola girip bize özgür ruh imajı şırınga etmeye çalış. İnanmayız. O hikâyeler yalan ulan!

Şu Yılmaz Özdil kafası amma karışık adam ha!

Tutmuş Ayşe Kulin için muhteşem kalem demiş. Nasıl okumuşsa Vahdettinci hanımefendiyi?

Somali’ye insani yardım ha!

Buyurun külahım şurada, sizi dinlemeye hazır. Yani bir de kimlerle yardım; Ajda, Sertab, Muazzez, Nihat! Of ulan, yüreğim daraldı yine.

Ne?

Nihat Doğan’ı Unicef elçisi filan yaptıkları Hakkaten doğru mu?

T.şak geçmeyin benimle!

Yazar: Editor