2011-11-20 20:26:07
beraberlik

Her Şey Adanaspor İçin

 http://www.tigerscricketclub.com/images/QH%20Tigers%20SC.jpg

İyi maç oldu. Alırdık da kaybederdik de, diye yuvarlak bir laf edeyim fakat bu yuvarlak laf gerçeği değiştirmez.

Rakip Adana’ya gelen en sağlam takımdı. Adamlar her noktada basıyordu. Çok diri, pek hareketliydiler. Kasımpaşa yukarıyı fena yapar ileriki haftalarda.

Gelelim Adanaspor’umuza.

Müthiş oynamadık. Ama gücümüzün son damlasına kadar mücadele ettik. En azından gol yemedik. Rakibin ikisi direkten dönen 3 pozisyonuna karşılık biz gol olması gereken pozisyonlar bulduk. Birazı şansızlık birazı da beceriksizlikti. Bir iki futbolcu daha etkili olsaydı 3 puan mümkündü. Örneğin Okan Göztepe maçındaki futbolundan uzaktı. Ama işte rakip de Göztepe değil. Çok daha üstün bir takım, nefes aldırmadılar.

Maçtan önceki düşüncem beraberlikti. Yine bir klişe ekleyeyim, yenemiyorsan yenilme! İçeride veya dışarıda, yanlış bir taktik değil bu.  Talihsiz yenilgileri beraberliğe bağlasaydık da durum farklı olurdu o lanet olası cetvelde. Öyle…

Şu da var, üstteki takımlardan birine ilk kez kaybetmedik. Bu da bir züğürt tesellisi olsun hadi: ))

Açıklamalar devre arasına yönelik. Sanırım ilk kez devre arasında takımda önemli değişiklikler olacak. Bu da umut! Bir de; üsttekilerin işi böyle asla rast gitmeyecek. Üstler de tepe taklak olacak. Burası B.A.1Lig, kimsenin işi garanti değil ve bu lig bu yüzden enfes bir lig. Mevzunun devamı var daha!

Son olarak, ne dilersin deseler; yönetim, tribün, takım arasındaki bağın eskisi gibi mutlu uyumlu olmasını dilerim, derim. Bakın şahsım için bir şey dilersem namerdim. Kimin nasıl bir kudreti varsa bunun için bir şeyler yapsın.

Her şey Adanaspor için.

Yazar: Editor