2011-05-11 08:10:28
çarşamba yazısıdır
http://tr.toonpool.com/user/611/files/eurovision_127595.jpg

Eurovision’da ilk elemeyi geçememişiz. Hayırlı bir gelişme. Neye hizmet ettiği meçhul bir müzik organizasyonunu yıllarca ne çok ciddiye aldık, hatta adeta bir memleket meselesi yaptık. Bu dert bu sene erken bitti, ne güzel oldu. Üstelik şarkı da grup da çok kötüydü. Normal sonuç, önümüzdeki Eurovision’lara bakalım.

Bir Akp bakanı yeğeni için ÖSYM’ye email atmış, ilgili kişiyi uygun bir yere yerleştirin manasında. Gelişmelere bakalım o zaman.

İlk yerli tank yapılmış, adı da Altay’mış… Hadi bakalım…

KÜTAHYA’nın Tavşanlı ilçesi yakınlarındaki Eti Gümüş A.Ş’deki siyanür gerilimi, işçilerle köylüleri karşı karşıya getirmiş. Alın size dünyanın en eski sömürgeci, insan düşmanı, para düşkünü, zalim kapitalist taktiği… Adamlara bakın, işçileri köylülerin önüne sürecek kadar insaf ve vicdandan yoksunlar. Ne olacak orada? Birbirlerini mi kıracak o insanlar, patronlar ellerini ovuştururken?

Bursaspor-Beşiktaş karşılaşması öncesi bazı tribün liderlerinin taraftarlara olay çıkarmaları için Kuran-ı Kerim’e el bastırdığı öne sürüldü. Bizim topçular da aynısını yapsa şu Altay maçını kazasız belasız atlatmak için.

Adanaspor.org’da “takımı yalnız bırakma” diye bir başlık… Taraftara bir çağrı… Öyle, taraftarından başka kimi var ki Adanaspor’umuzun? Evet, takımı asla yalnız bırakma!

Yazar: Editor