2011-04-26 10:36:27
gerçeklerle yüzleşirsek 1

Sahipsiz Adanaspor

Hayır, belediyeciler için değil bu söz, direkt kendimiz için, Adanaspor sahipsizdir kendi içinde bile.

Sahipsizdir Adanaspor, yönetiminde veya kulübesinde bir kudret yoktur. Dolayısıyla hakemler, olan penaltımızı çalmazlar, aleyhimizeyken olmayan bir penaltıyı bile kendi evimizdeyken de rahatlıkla çalarlar çünkü sahipsizdir Adanaspor. Kendimizin bile sahip çıkamadığı bir güzel Adanaspor!

Adanaspor sahipsizdir, üzerine gelen topu bile çıkarabilecek bir kalecisi yoktur çünkü. Bir kaptanı bile yoktur saha içinde takım için maddi veya manevi bir şey yapabilecek, çünkü Adanaspor sahipsizdir.

Sahipsizdir Adanaspor ne yaptığı anlaşılabilen bir idari yapısı yoktur.

Adanaspor sahipsizdir çünkü ne yazık ki takımı çekip çevirecek gerçek bir teknik direktörü olmamıştır. (Bu gerçeğe ben kendim gözlerimi kapamış olsam da…)

Nispeten, taraftarı vardır bu sahipsizlik içinde, eli kolu bağlanmış, hal böyleyken de ellerinden bu takımı bırakın şampiyon yapmak kümede tutmak bile zar zor gelen taraftar...

Son üç maçta, maç fazlasına ne puan avantajına rağmen son tahlilde ve yukarıdaki fotoğrafa göre, bunu üzülerek söylüyorum ve tekrar ediyorum yukarıdaki kaleci kaptan yönetici hoca fotoğrafına göre küme düşmenin en büyük adayı Adanaspor’dur, çünkü sahipsizdir Adanaspor! Maç alacak mecali yoktur… Çünkü yukarıda saydığımız o dört unsur yoktur.

Ve anlaşılan odur ki taraftarının dışında kimselerin umurunda bile değildir Adanaspor! Vah, güzelim Adanaspor!

Yazar: Editor