2010-07-04 10:18:45
kahvaltı sonrası

Pazar Sohbeti

http://ul.gcg.me/files/2010-07/cffgzz.jpg

*Deniz Baykal oradan laf sokuyor. Dostlarınızı sakın satmayın, diyor. Be Baykal, siyasi hayatın boyunca sattın insanları; sana, partine inananları, yıllarca senden bir şey umanları. O zaman bu laflar nerendeydi, diye sormazlar mı adama, ama adama! Bir sus be!

*Akp’nin Cumhurbaşkanı 110 bin euroluk saat takıyormuş. Haberin kaynağı Zaman gazetesiymiş. Cumhurbaşkanı da yalanlamışmış. Bu yalanlamanın kaynağı da twitter’mış.

*Şu siperde çökme mevzusu ne çok sulandı. Recep Tayyip Erdoğan’ı birçok noktada eleştiririm, yaptığı hiçbir işi de tasvip etmem. Ama o siper muhabbetinde ortaya çıkan bir çadır tiyatrosundan, demagojiden başka bir şey değildir. Adı üstünde siper…Bir de ülkenin geleceği söz konusuysa, en az Akp kadar tehlikelidir o Yılmaz Özdil, derim.

*Feyyaz Uçar dünkü maçtan sonra ne demiş Mesut için: “Takımın beyni Mesut. Gezgin futboluyla dar alandaki tüm sıkıntıları çözüyor. Sade ve pas hatasız futbolu, göze batmıyor ama iş bitirici.”

Ben de ayıptır, diyorum bu kadar kör olamazsınız adamın adı ve soyadı Türk menşeli diye. Adam sade geziyor sahada. Madem bundan haz alıyorsunuz Maldonado’ya filan neden tahammül edemediniz. Zaten çapsızsınız bir de inandırıcılığınızı kaybetmeyin bari…

*Maradona’nın Arjantin’i yenildi ya. Fırsatı ganimet bilenlerin demeyin keyfine. Adamın yemediği laf kalmayacak heyhat…

Yazar: Editor