2010-08-03 20:45:37
resmen gündüz tekin onay tribünü

Tabelayı Asın

http://ul.gcg.me/files/2010-08/gto2.jpg

Adanaspor.org, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Fazlı Bayram Hadi ile bir röportaj yaptı. Biz burada en çarpıcı noktayı paylaşalım ve gündemi sıcak tutalım: Gündüz Tekin Onay Tribünü, evet yıllardır gündemde tutmaya çalıştığımız ve orada Gündüz Tekin Onay Tribünü’nü resmen hayata geçirmek için fırsat kolladığımız aşikârdır. Resmi açıklama da resmen gelmiştir! O zaman ne duruyoruz!

İşte konuyla ilgili diyalog;

Adanaspor.org soruyor:

"Güney Kale Arkası tribünleri, uzun bir süredir Adanaspor taraftarları tarafından kulübün simge isimlerinden Gündüz Tekin Onay’ın adıyla hitap edilmekte. Bu noktada Gündüz Tekin Onay Tribünü yapılması isteği söz konusu. Bunu gerçekleştirmek için yapılması gerekenler nelerdir? Prosedür nedir?"


Gençlik ve Spor İl Müdürü yanıtlıyor:


"Bu konuda bizlere daha önce de bu yönde bir istek gelmişti. Daha önce görüştüğümüz kişilere de aynı cevabı vermiştim, tekrarlıyorum, “Tabelayı yaptırıp asın.” Prosedür kısmıyla ilgili olarak herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir. Bizlerin kulüplerin simge olmuş isimlerine saygı duyuyoruz ve taraftarların bu yöndeki isteklerini kesinlikle geri çevirmiyoruz. Ne zaman isterseniz Güney Kale Arkası Tribünü’nü Gündüz Tekin Onay Tribünü olarak değiştirebilirsiniz."

Nokta!

Bundan böyle güney kale arkası RESMEN, Gündüz Tekin Onay Tribünüdür…

Yazar: Editor