2010-08-24 17:19:48
şampiyonluk ideali

Onur Demirtaşla Ayaküstü Sohbet

http://ul.gcg.me/files/2010-08/do.jpg

Yürüyüş sırasında arada Onur Demirtaş’la konuştuk ayaküstü. Kaplanpenche’yi izliyor musun diye başladı konuşma. Arada bakıyorum dedi. Seni çok eleştirmiştik başlarda fakat sonraları hakkını verdik, dedik, o sıra sert eleştiriler yüzünden duyduğumuz vicdan azabını da belirterek: )) Gülümseyerek karşılık verdi.

Peki, dedik sendeki durum neydi o sırada? Üst üste forma şansı pek bulamıyordum, formanın bir devamlılığı yoktu. Bu da istikrarı etkiliyordu. Kemal Hoca’nın etkisi var galiba dedik tanık olduğumuz o gelişmede. Evet, dedi. Hem devamlı forma giydim hem de oyun tarzımda değişiklik oldu, dedi. Sanki daha dikine, ileriye doğru oynayan bir değişiklik oldu, dedik. Öyle dedi.

Transferlerden konuştuk. Ahmet Dursun bizim tarzımıza çok uyacak dedi, bizim Ahmet ile ilgili sorumuz üzerine. O transfer hakkında bize umut verdi.

Stoper mevkisi için ne diyorsun, dedik. O da birçoğumuz gibi o bölgeye bir transferin olması gerektiğini vurguladı, görüşmeler olduğunu söyledi.

Bilal Kısa çalımına değindik. Bu transferde acaba fiyat yükseltmek için bizi mi kullandı, dedik. Bilmem ki, dedi. Sanırım İzmirli olduğu için Karşıyaka’yı tercih etti, diye tamamladı.

Tribünden gelen çatlak seslere değindik. Etkileniyoruz, dedi. Maç ortadayken bile, örneğin küçük bir pas hatasında karşılaştığımız o olumsuz uğultu, tek tek de olsa gelen küfürler elbette demoralize ediyor bizi. Böyle olmamasını diliyoruz.

Sonuçta şampiyonluk gibi bir ortak idealimiz var, bunu düşünmek gerekir.

Peki, Kartal maçı, dedik. Net olarak, yeneceğiz, dedi. Oradan üç puan çıkaracak gücümüz var…

Kartal’da görüşmek üzere dedik ve “yolunuz açık olsun” vurgusuyla tamamladık.

 

http://ul.gcg.me/files/2010-08/od.jpg

 

Yazar: Editor