2011-02-03 14:20:31
sevmekle başlayacak

‘’Büyük Taraftar’’

http://www.guneyhaberajansi.com/upload/resimler/haber/adanaspor_bayrak_kaplanpenche.jpg

Geçtiğimiz pazartesi, taraftar  Adanaspor’umuzun maçı kazanmasını  ve futbolcuların da bunun için gerçekten iyi bir oyun oynamasını istemişti. Aslında futbolcular  çok iyi oynamasalar da ilk yarıda ki kaçırdıklarını atabilselerdi maçı da kazanmış olacaktık.   Ancak sonuç istenilen gibi olmadı ve üzülerek ayrıldık sahadan. Bu ilk değildi ve son da olmayacaktı bunu bilen taraftarlar da vardı aramızda bilmeyenlerde ve topçulara gereksiz yere oldukça aşağılayıcı sözler söylenildi.

 

Herkeste bir Tolgahan takıntısı oluştu, tamam Osman hoca yanlış yaptı en azından bu maçta Zülküf’ ü oynatacaktı, kaleciye yapılacak protestoları öngörmeliydi.  Ama  el insaf artık, sen maça ne için geliyorsun? Tolga’yı ıslıkladın, olmadı ağza alınmayacak sözler söyledin oda kesmedi diğer topçuları da sıradan geçirdin. O zaman pazartesi akşamı her şey senin istediğin gibi oldu.

 

Lütfen biraz bilinçli olalım ne istediğimizi ve ne ile karşılaşabileceğimizi iyi anlayalım, bu oyunda, yenmek de var yenilmek de. Hani bir şarkıda der ya ‘’dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey’’ biz güzel olalım, güzellikler düşünelim ki, güzelliklerle karşılaşalım.

 

Yaşasın Adanaspor!

 

Zalif Aktaş

Yazar: Editor