2011-10-17 23:01:40
tavrımız

Durum Konum 

Benim o Akhisar yenilgisinden sonra anladığım şudur:

Yenilgi sonrası o tepkiler filan bahanedir. Yani o tepkiler bir yenilgiye istinaden oluşmadı. Planlanmış, organize edilmiş ve pusuya yatılmış bir sürecin sonucuydu.

Birileri Bayram Akgül’ü yıpratmak için Adanaspor’un başarısızlığını kollamaktadır.

Sanırım düşünceleri, Bayram Akgül gitsin de, varsın Adanaspor bu sene de başarısız olsun, şeklindedir. Evdeki başarısızlıklar da bu hesaba, bir tepki kitlesi oluşmasında hizmet ediyor. Başkanın bu gelişmelerden habersiz olduğunu düşünmüyorum. Önlemini buna göre alıp bir şekilde daha sağlam bir takım kurmalıydı.

Adanaspor’un bağımsız taraftarı hala onun arkasındadır, organize edilmiş tepkilerin dışındaki bireysel çıkışlar ilk galibiyette yine şekil değiştirecektir. Ötesinde bazı yerel gazetelerin de bir hesapla destek olduğu bu olumsuz gidiş hiç istemediğimiz kötü bir bitişle sonuçlanabilir. Bu yüzden Bayram Akgül ve teknik ekip takım içinde acil önlemler almak durumundadır, bir şekilde takım devre sonuna kazasız belasız gitmeli. Bir Adanaspor selameti için de genel taraftarın sezon sonunu düşünerek hareket etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Her maçı kendi başına düşünürsek taraftarlığımıza ve Adanaspor’umuza zarar vermiş oluruz.

Bakınca; elbette aşkımız Adanaspor’adır. Bir kaosa doğru giden adı konmamış saflaşmada da tavrımız net olarak Bayram Akgül’den yanadır. Benden bu kadar, diyene kadar ona inanıyor ve güveniyoruz; türlü aksiliklere, tatsızlıklara, taktik hatalara rağmen… ki tüm bunlar doğal akışın halleridir diye kabul ediyoruz. Sonuçta biz de kimi kusurlarımızla varız.

 

Fakat Mahir Alev ağabeyimize yapılan o tatsız çıkışı da anlamıyor ve kabul etmiyoruz! 
Yazar: Editor