2019-04-09 04:14:42
Beklenen Sonuç

 soccer  tiger ile ilgili görsel sonucu

Maçtan önce favori geçen yılın küme düşmeden son haftalarda kurtulan, bu yıl 28 hafta sonunda en çok puan toplayan takımı Denizlispordu.  

Maç beklenildiği gibi Denizlisporun üstünlüğü ile geçmedi.  Adanaspor oyunu istediği ölçüde soğuttu ve yine istediği zaman oyuna yön verdi. Rakibin hatalarını bekleyip bu hatalardan gol atma planı tuttu tutmasına ama sonu istediğimiz gibi olmadı.

Maça çıkan 11 için kimse yanlış olduğunu söyleyemez.  Çıkan ilk  11in saha içindeki dizilişi akıllara soru işaretlerini de getirmiş oldu. Kone kenarda, Dereli forvet oynaması topun Adanaspor tarafından rakip sahada tutulmasına engel oldu. Bir diğer sorun ise tandem de yaşanan problem. Sağır sultanın duyduğu bu sorunlu ikili adam paylaşımı konusunda inanılmaz hatalara imza atıyorlar Esame listesinin dışında yan yana olabilecekleri bir yer yok böylede olunca  1.60lık Recep Niyaz     185-190 cm.lik stoperlere 2 kafa golü attı.

Hakan Barışın puan için yaptığı olumlu işler var, son dakika da attığı goller ile puanlar kazanmıştır.  Bunu inkar etmemek gerekiyor. Bununla beraber  kişisel düşüncem ilk olarak Hakanın takımdan ayrılmasıdır.

Nasıl oluyor da Adanaspora  gelen hoca da, giden hocada ve nöbetçi olan hoca da anlam veremediğimiz oyuncu değişikliğine imza atıyor. Orta sahada garip değişiklikler yapılıyor. Yetmemiş gibi orta sahayı boşaltıp 3. Stoper olarak Dinizi oyuna alıyor ve kafa topu alamamayı beceriyorlar. Son zamanlarda bu değişiklik yapılırken Ali Asım Hoca da oradaydı. Onun için de ümidimi yitiriyorum.

Gelecek ile ilgili olarak özellikle rakipler puan almamasını ümit etmekten başka elimizden başka da bir şey gelmiyor. 

Ahmet Gültekin

Yazar: Editor