2017-09-01 14:09:09
Bu yazı kimseyi ilgilendirmez

Sözcü gazetesinden Murat Muratoğlunun bu başlıktaki yazısını okuyunca bunun Adanaspor versiyonunu yazayım dedim.

Malum konu Adanaspor olunca Başkan ve Yönetimi Kuzey Kore biz Taraftarlar da CIA elemanı gibi oluyoruz.

Bilgi almak, bilgiye ulaşmak Başkan veya hiç basın açıklaması yapmayan (!) Basın Sözcüsü tarafından olması gerekirken, bizler Twitterda , Facebookta, Instagramda takip ettiğimiz kişi veya sitelerden bilgi bulmaya çalışıyoruz.

Mesela neler bizi ilgilendirmiyor.

Lige Azeri bir hoca ile niye başladık, buradan başlayalım mesela, bizi ilgilendiren bir durum var mı yok. Tam bunu derken paaatt Azeri hoca gitti, niye geldiği bizi ilgilendirmediği gibi niye gittiği de bizi ilgilendirmiyor ki bir açıklama yapılmadı.

Transfere öyle bir başladı ki Başkan bizim ağızlar açık kaldı.

Şaak diye 8 oyuncu alıverdik.

2 solbek aldık mesela, niye 2 tane bizi niye ilgilendirsin.

Digao ve Emre Uğur varken paat diye sağ beke Uğur Daşdemiri aldık.

Derken Emre Uğuru kampa çağırmadık.

Bizi ilgilendiren bir durum hala yok.

Hayrullah gidecek diye kaleye Fevziyi aldık gitmeyince sattık ve transferin son günü patırt diye Goranı kiraladık şimdi 3.kaleciyi arıyoruz, tabii bize ne, ilgilendiriyor mu bizi; ASLA İLGİLENDİRMİYOR.

Lige 10 yabancı ile başlamanın dayanılmaz hazzı ile başladık, bu kadar yabancı sorun olur bak yarın bunlara lisans çıkaramazsınız dedik cevap sizi ilgilendirmez biz 10 yabancıya da lisans çıkarırız dediler, ama Ramosu Rizeye verip, Koman, Reynaldo ve Gorana lisans çıkarmadık.

Eeee bunlar elbet bizi ilgilendirmez.

Bari bizi ilgilendiren kombine ve bilet fiyatı konusuna girelim dedik.

Hooop durun orada dediler bu sene kombine yok.

Yav niye yok bunun ekstra bir maliyeti mi var, açıkla kombine fiyatını alan alır almayan almaz, sizi ilgilendirmez cevabını zımmen aldık.

Maraton bileti 20 Kapalı 30 GKA açmaya bile değmez dediler, itiraz bile edemedik.

Hadi ilk maç bunu yaptı Başkan ama ikinci maçta düzeltir dedik, aynen devam dedi, O bizi ilgilendirmez bu bizi ilgilendirmez diyorduk ki Kemal hoca taraftarın maçlara ilgisinin az olduğuna üzülüyorum dedi.

Bak hocam sen seni ilgilendiren konuları konuş, taraftarı ilgilendiren bir konu yok, çünkü hiç bir konu bizi ilgilendirmez.

Mahir Alev
Yazar: Editor