2013-06-13 15:24:13
Flaş haber

Necati Şaşmaz’dan Adanaspor Transfer Politikası Açıklaması

Kurtlar Vadisi fenomeni Sayın Necati Şaşmaz’a ulaştık ve Adanaspor, Adanaspor’un transfer politikası hakkında görüştük. Açıklamaları aşağıda:

“Günlerdir evimde gelişmeleri izliyorum. Tarafsız olarak olaylara bakmaya çalıştım Yolda gelirken okudum, tahammül diye bir şey var. İşallah Allah hepimize tahammül verir. Bence takıma nazar değmiştir. Hepimiz bu gemideyiz, küme düşersek hep beraber düşeriz. Bu arada hepinize iyi akşamlar. Haftalardır belki burada transfer haberleri bekliyorsunuz. Yazım okunuyor mu bu arada? Herkes gibi ben de üzgünüm maalesef takım bunu hak etmiyor demekten başka bir şey demiyorum.

Sanırım bir dinlemeyi az önce bir beyi dinlerken fark ettim tabi kuşaklar arası bir transfer farkı olmakta beklenti sosyolojisi açısında.. Ne güzel tivıtırımız var kameralar var, istersek transferleri tekrar izleriz. Ben transferler konusundaki hassasiyetlerimi Sayın Başkanla görüşmek istedim.

Ben suskunluğunu koruyan biri, o günden bu güne fevri çıkışlar da yapabilirdim, ama ilk transferi bekledim bu transferi onayladığımı söyleyenlerin beni taraf etmeye çalışması hiç hoşuma gitmedi. Memati nerede? Bu mahalle baskısı olmalı. Şu düştüğümüz durumda maalesef futbol camiası gözünde ordan sizin meseleniz ne dediler.

Taraftar emin ve emin olmaya devam edecek biz demokratik söylemlerimizi keşke görselde de versek, elbette iyi transferler istiyoruz işallah olur da bu ortak dil akademisyen sosyologlara ve kandüsyonerlere ve taktisyenlere de ihtiyacımız var bu nasıl transfer politikasıdır? Bu işlerin acil değil ama çabuk çabuk yapılması gerekiyor. Vay Memati! Oradasın ha!

Bu yakınlaşmalar uzlaşım başkan ve yöneticiler bize ne olduğunu anlatabilmelidir, geceden gündüze fosforlu olan kaplan gözlerimizle bize bu transfer yolunu ve politikasını bize göstermelidir.

Ama tarafsız olmalı o akademisyen ve sosyologlar, kulüp başkanımız ve yöneticilerimiz ışık olarak yol göstermeli. Yolda gelirken sabır kelimesini okudum. Rıza ile taşımalıyız bu transferleri ve politikasını işallah bu üzerimizden girsin. İşte o rıza ihtiyacı ile Rıza Çalımbay hoca olabilirdi fosforlu kaplan özleriyle yol gösterirdi. Aydınlanmış olan yoldan takımı şampiyon yapabilirdi. Kombine de alabilirdik ne olacak

Benim söyleyeceklerim Bunlar. Takımı sevelim, transfer için sevmeyelim. Dua okuyalım. güzel şeyler olmakta işallah bunlar da geçecek.”

Yazar: Editor