2016-09-22 11:08:14
adanaturuncudur.com / editör

Kafamda Deli Sorular

Öncelikle birazdan sıralayacağımız sorulara cevap bulabileceğimizi sanmıyoruz diyerek girelim mevzuya.

Ligler başladı, 4 hafta geçti ve 2 puanlı bir Adanaspor var karşımızda. Henüz hazır olamayan bir Adanaspor.

Her maça en çok 9 kişi gibi başlayan bir Adanaspor üstelik.

Edgar oynarsa hazır olmadığı için, Cem oynarsa mücadele etmediği için zaten 1 kişi eksik başlıyoruz.

Sonrasında 10 futbolcudan biri öyle ya da böyle kötü oynadığı için kafadan 9 futbolcu ile sürdürülen mücadele.

Peki, bu noktaya niye ve nasıl geldik?

Sorular!

1.Soru PTT1.Ligi, 3 bitimine hafta şampiyon olarak bitirmeyi garantileyen Adanaspor neden ihtiyacı olan mevkilere gereken transferleri yapamadı?

2.Soru Engin Hoca neden Ligin ilk maçının oynanacağı günden bir önceki gece gitti?

3.Soru Söylenenlere göre zaten Bolu kampı başlamadan gönderilmeliymiş çünkü Başkanın almak istediği Steven Taylor, NGog ve Onanzi gibi isimleri istememiş, ama Mustafa Pektemeki ısrarla istemiş. Bunların hangisi veya ne kadarı doğru?

4.Soru Burada kafaya başka bir soru takılıyor, doğal olarak bu da dördüncü soru oluyor. Diniz, Digao, Ethem, Barış Memiş gibi oyuncuların transferime ses çıkarmayan Engin Hoca, 3.soruda adı geçen isimleri niye istememiş?

5.Soru Takımdan, PTT1.Ligde Şampiyon olan kadroda sürekli oynayan Merthan, Nduka, Ergin gibi oyuncuların yanı sıra Uche, Mehmet Sak hatta Mehmet Sedef gibi oynadıklarında katkı koyan oyuncular giderken, Ahmet Dereli, Ahmet Bahçıvan, Cem gibi oyuncular neden kadroda kaldı? İyi bir soru!

6.Soru Hadi Engin Hoca transferlere engel oldu diyelim, Hoca gittikten sonra kalan 10-11 günde takımda eksikliği ayan beyan ortada olan forvet hattına -santrfor ve sağ sol kanat- neden transfer yapılamadı ?


Daha fazla sorular da var kafada deli deli dönüp dolaşan, onlara da başka bir yazıda değiniriz artık, kimseleri incitmeden.

Adanaturuncudur.com Editörü

Yazar: Editor