2020-01-08 15:59:11
beddua değil sitem

Adanaspor yönetimi için yıllardır ne diyeceğimizi bilemez bir haldeyiz, en azından ben artık ne diyeceğimi hakikaten bilmiyorum.

Takımın facia arz ettiğini kadro olarak aslında lig başlamadan ama somut olarak maçlarla daha dördüncü haftada gördük, buna rağmen yönetim futbolcuların takviyesi konusunda hiçbir ciddi adım atmadı.

An itibariyle görünen o!

Hiçbir hazırlık yapmamış işte. 

Yine ne olduğu meçhul iki üç futbolcu ile geçiştirdiler ara dönemi.

Akhisar maçına yine Eren ve Utku ihtimalleriyle gidiyor olmamız bile kendi başına bir futbol kabusu.

Ah ulan, Adanaspor formasını Eren ve Utku gibi futbolcular giyiyor.

An itibariyle görünen o!

Karagümrük galibiyeti yönetime cesaret mi verdi ne? Zaten sinekten yağ çıkarma ustası olan zihniyet yine hayal dünyasına mı daldı acaba o üç puanla?

Zannetmelerin krallığın kurmuş olan kısır yönetim, kendi sınırlarını milyonuncu kez aşıp bizi ikinci yarıda da 4.Lig seviyesindeki bu takımla yine her maçta incinmemize sebep olacak şekilde sahaya atacak.

An itibariyle görünen o!

Oysa en az 10 iyi transfer ikinci yarıya hazırlığın ilk antrenmanında hazır olmalıydı. Tabi biz de bu zannetmelerin çaresiz kurbanlarıyız.

Adanaspor taraftarı olarak biz nasıl bir bedduaya uğramışsak artık bu yönetimin bilimsel, kurumsal veya vicdani olmayan futbol, yönetim ve transfer zihniyetiyle derbeder oluyoruz.

Bu yönetim zihniyetine karşı hissedilmeyecek ilk şey iyi niyet galiba.

Çünkü yıllarca taraftarın o masum iyimserliğini ve iyi niyetini her defasında ama her defasında istikrarlı bir şekilde suiistimal etti, bir kulübü yönetemedikleri kadar profesyonelce yaptılar bunu.

Beklemek!

Bir sahibin elindeyiz, çaresiziz, kırgınız saçılmış bir nar gibiyiz.

Darmadağın olmuş bir tribünü ve camiayı toparlamak için itibarlı bir kadro kurma anlamında hiçbir şey yapmayan ama galiba bile bile yapmayan bir yönetim.

Böyle düşünmemiz sebepsiz değil, ki sebep kendileri, yıllarca yaptıkları/yapmadıkları.

Adem Atılgan yapamadı ama bu yönetim yapıyor işte.

An itibariyle görünen o!

Yazar: Editor