2019-10-12 07:27:35
biz bitti demeden bitmeyecek yine

1-Farkında mısınız, nasıl ki Engin Hocanın Geleceği haberi Sosyal Medyada duyuldu, sürekli bir şekilde eski mevzuları kaşıyarak aleni bir çalışma başlatıldı. Şansa bala tesadüfen şampiyon olduk dedi, dediler.

Hesapta olmayan ile tesadüfen arasındaki farkı anlamayanlar salladılar.

2-Tribüne yansıyan seyirci sayısı konusunda kendimize bile itiraf etmekten kaçındığımız acı gerçeği hocanın ezeli rakibimize gittiğinde dile getirmesi elbette ki ben dahil kimsenin hoşuna gitmedi. Ama bunun gerçek olduğunu da hepimiz biliyoruz.

Keşke orada bunu söylemeseydi.

3-Bundan başka, Süper Lige çıktığımızda hocayı bırakıp kaçtı diye suçlayanlar da var ki herkes bunun böyle olmadığını biliyordu aslında. Şu konuyu çok gündeme taşımak da doğru değil orada da durum farklıydı. Nelere sünger çekildi geçmişe dair.

Gündeme taşımak, şimdi kaşımak ne demek?

4-Kıssadan hisse, Bazı arkadaşların, bu Hocayı istememesinin ardından önerdikleri isimleri de gördük ki bu da bende bilerek bu isimleri takımın basında görme çabasıyla yaptıkları izlenimi oluştu.

Bırakın da Hoca elinden geleni rahat ortamda yapmaya çalışsın.

5-Yaratılmaya çalışılan kaos camiaya birlik beraberliğe zarar vermekte ama bazıları ısrarla buna devam da etmekte. Her haberin her yorumun altına bunu hala savunmaya çalışarak kendinle de aynı fikirde olmayanlara hakaret ederek devam ediyorlar.

O radyo senin bu radyo benim yazıp duruyorlar. 

6-Yahu adama demezler mi, ne oluyor ya hayırdır arkadaş? Hoca sizin yarattığınız kaosla mı uğraşacak, isine bakıp takımı düzlüğe mi çıkartmaya çalışacak? Bir susun yeter artık.

Destek olmuyorsan köstek olma.

Hep söyledim, Mevzu ADANASPOR ise, Gerisi Teferruattır.

Necati Katıçelik 

Yazar: Editor