2015-02-07 15:14:33
çapsız iki adam

Maçta çapsız iki adam vardı, biri bizim TD emeklisi kişi diğeri de hakem bozuntusu şahıs.

İkiniz de utanç vericiydiniz.

Önce bizim TD emeklisine bir çift lafım var.

Niye topçu aldırmadın muhterem? Madem topçu aldıramadın niye istifa etmedin muhterem?

Maçın zor olacağını sen söylemiştin. Ama muhterem, amatör takıma karşı bir maç ne kadar zor olabilir? Tamam, zor oldu haklı çıktın. Peki niye önlem almadın muhterem? Sen orada hoca değil misin? Nesin? Emekli aylığı almaya mı geldin Adanaspor'a? Adanaspor'un hocasısın, hatırlatalım muhterem. Gardını ona göre almalıydın ve şu amatör takıma karşı bir çözüm üretmeliydin muhterem? 

Lütfen seni Bjk alt yapısına alalım. Adanaspor'da işin zor. Futbolcuları suçlamıyorum, bu kadro senin kadrondur artık madem razı olup imzayı attın, çözüm üretecektin muhterem. O kadar çok hatan vardı ki maçta, yazmaya mecalim yok. Urfa maçını senin yüzünden verdik, bu maçı da senin yüzünden verdik.

Çözüm üreteceksin muhterem, değilse orada ne işin var? Sana son sözümüz şudur Bjk hocası: Kaplanın yükünü bir karınca çekemez! Ve laf ebeliği değil hocalık yap...

Görünen o ki hedef artık kümede kalmaktır. Bir amatör takıma karşı takımın bu kadar aciz hale düşürülmesi bu sonucu ortaya çıkarmıştır. Bari Ds maçına bu adamcağızla çıkmasak!!!

Gelelim hakem bozuntusu şahsa.

Sahada iki takım vardı ve senin o iki takıma namus borcun tarafsızca, duygularını işin içine sokmadan maç yönetmektir. Sen o namus meselesinde sınıfta kaldın hakem bozuntusu.

Sahada maymun sever gibi sevdin Orduspor'u. Onlara da saygısızlık ettin. Takımın genç olması varsın tribünlere veya futbol kamuoyna şirin gelsin sen maçı namusunla yöneteceksin hakem bozuntusu. Gördüğünü çalacaksın, hissettiğini değil hakem bozuntusu.

O penaltı, penaltı değildi dolayısıyla Merthan'a kart da kart değildi. Yiğit'in ikinci pozisyonu faul bile değildi ama sen tuttun 2. sarı ile onu dışarı attın. Bizim bariz penaltımızı çalmadın hakem bozuntusu. Kaç faul yaptıysak o kadar kart gösterdin bize, ama rakip en az 50 tane faul yaptı sen sadece kırmızılık bir hareketi sarı ile geçiştirdin hakem bozuntusu. Arada laf icabı iki kart daha rakibe, biri de itirazdan.

Adamların kartlık faullerinin hepsini sakin olun ile geçiştirdin, omuzlarına dokunarak maç yönettin. Belki de taktik de verdin o kadarını göremedik. Adanaspor'un kaybetmesi için elinden gelen her şeyi yaptın hakem bozuntusu. 

Yazık bize ulan, bu taraftara reva görülen muamelelere yazık. 

Yazar: Editor