2015-01-15 12:32:55
deprem mi ne?

Vahim Şeyler Duyuluyor

Kaygılarımı baştan yazayım, Adanasporluluk adına olumsuz bir anlaşmada kayıtsız kalmayacağımı belirteyim hemen. Tabi ayrıntıyı bilmiyorum bu yüzden de esip gürlemeyeceğim.

Dün akşam duyduklarımız bende hakikaten deprem etkisi yarattı. Bir şeyler olacağını duymuştum ama benim duyduklarımın ayrıntılarında iki ayrı durum vardı; Biri kurumsal işbirliğiydi, Bjk ile; diğeri bireysel katılım olasılığıydı. Korktuğum başıma geldi-geliyor gibi.

Adanaspor ile Beşiktaş arasında futbolcu ve hoca alışverişi olmuştur; bağımsız iki kulüp olarak iyi ilişkiler vardı zaten.

Ama Adanaspor'u Beşiktaş'ın veya Barselona'nın "pilot" takımı veya buna benzer bir şeyi ima eden bir kulüp olarak düşünemiyorum. 

Şahsen Uzanlar dönemi başladığında bile böyle bir sarsıntı yaşamamıştım. Yani bir "ihtimal" bile dengemi bozdu bre.

Cumartesi günününe kadar hissen durum değerlendirmesi yapacağım, Adanasporluluğum devam mı edecek yoksa hayatımda futbol defterini kapatacak mıyım? O açıklamalar, Adanaspor'un kariyer olarak, benim taraftar olarak geleceğimizi belirleyecek.

Olumsuz bulduğum, Adanasporluluğumu inciten bir "ortaklık" veya "pilot takım" iması olursa, söz konusu koşullarda, "Adanasporlu" OLMAYACAĞIM!

Dilerim ortada eşit bir anlaşma vardır, bizi rencide etmeyen bir anlaşma...

Nihai açıklamayı bekleyeceğim dostlar...

Değilse, futbolsuz bir hayat da pek ala mümkün...

Yazar: Editor