2020-07-03 06:28:13
düştük

Eserinizle Övünün...

Şampiyon olup Süper lige çıkmamızla başlayan çöküşümüz, Tüm hızıyla devam ediyor... Bugün resmi olarak da Düştük. Ankaradaki Kasımpaşa Finaline giden, 15-20 bin taraftardan Evinde oynadığın Maçta dahi 300-500 taraftara oynamaya başlamak...

Kendi taraftarını hain ilan etmek, Masum istekleri hep göz ardı etmek, Kâr - Fayda Maliyet analinizi yanlış kurgulamak Sadece Ticari açıdan bakarak yönetmeye çalışmak Gelecek için olmazsa olmaz olan Alt Yapı sorunlarını hep halının altına süpürmek Daha neler neler...

Adanaspor için canını verecek insanları bile küstürmek, Soğutmak Uzaklaştırmak, Kurumsallaşamamak, Patron zihniyetiyle yönetip, Ehil yöneticilere görev vermek yerine hep ya tutarsa diye kumar oynamak. Ucuz diye nerde oynamamış sakatlıktan çıkmış adam varsa almak.

Bu kadar hatalı yönetmek elbette ki Olumsuz sonuçlar verecekti. Verdi de... Bu kadar kötü Fayda Maliyet Analizi yaparak adım atmak elbette ki bu sonuçları doğuracaktı, doğurdu da.

Düştük...

Bu saydıklarım sadece Yönetimin basiretsizlikleri... Eserinizle Övünün...

Taraftar olarak da sınıfta kaldık.

Kimimizin Bayram Akgül ve Yönetim nefreti, ADANASPOR sevgisinden ağır bastı.

Kimimiz küstü maça gelmedi.

Gruplaşmalar başladı ve çatlak büyüdükçe büyüdü.

Camia bölündü Birlik beraberlik bozuldu.

Taraftar bile paramparça oldu...

Kimimiz maçları boykot etti, ettiği yetmez gibi, gidenlere baskı yaptı.

Kimimiz mağlubiyetlere sevindi ...

Velhasıl kelam, Kıssadan hisse; Başkandan yönetime Taraftardan Camiadaki herkese kadar yanlışlıklar silsilesiyle biz bu sonu hak ettik.

ESERİMİZLE ÖVÜNEBİLİRİZ...

Necati Katıçelik

Yazar: Editor