2013-03-05 11:25:48
emre pürçek yorumladı

Mücadele

Adını Hayal kırıklığının başkenti koyduğum o maçtan bu yana yazmıyordum sana abi ve herkes gibi benimde bir nebze burukluğum vardı içimde.

Neydi peki tekrar bu satırları dile getirmemin vesilesi buyrun anlatayım size DOSTLAR.

  1. Çok az en başından ortasına kadarki mücadeleden biraz ligin ikinci yarısının başlarındaki entirikadan ve biraz da son maçlarından bahseyim 1461 trabzon'un.
  2. TFF bu takımın başkanına yada arkasındaki gölge patronuna şunu deklare etti;
  3. bu takım eğer bu isimle süper lig'e çıkarsa bunu saymayız çünkü süper ligdeki ağabeyinin başkanıda sensin dedi.
  4. Başkanda ara transfer dönemine bir kaç gün kala en iyi üç futbolcusunun ikisini rize'ye birisini ağabey takıma gönderdi.
  5. Çünkü çıkmamalıydı süper lige öyle buyurulmuştu. Bunun taraftarıda farkındaydı ki 3-2 kazandıkları ksk maçında 3 gol atan yusuf için yusuf'u da sat başkan diye uzunca bir süre tezahürat yaptılar.
  6. Bir takım düşünün çarşamba 20.30'da fenerbahçe ile kupa maçında 3-2 gibi sonuna kadar MÜCADELE'ci bir oyunla galip gelmiş akabinde dönmüş pazar günü ligde AKÇAABAT stadında bırakın çim demeye pırasa tarlasını andıran stadda bin kişilik taraftarıyla galip gelmiş ki lütfen o kazandıkları urfa maçının trt spor int sitesinde özetini izleyin kaç tane gol poziyonu var ki bundanda önemlisi nasıl MÜCADELE etmiş.
  7. Bir takım şampiyonluğa oynamak istiyor satılan önemli futbolcularına rağmen sonuna kadar onur ve gururuyla mücadele ediyor arkasında ne yönetim ne taraftar ne şehir ne de oynayabileceği bir futbol sahası varken ve bu takım daha bu sene ptt birinci lige çıkmış iken.
  8. KAPLAN'da ise durum tam tersi başkan yönetim ve ciddi bir taraftar desteği varken hala önümüzdeki maçlara bakacağız mantalitesi inanılır gibi değil gerçekten.
  9. KAPLANIN önünde karamsar bir tablo yok ki bu tablo doğrultusunda ilk ikiden süper lige dahi çikabiliriz yeter ki MÜCADELE edelim ama LÜTFEN en azından Linyit maçı için ve ŞAMPİYONLUK parolası olan koca ADANASPOR'UN t.direktörünün ağzından şu hamasi sözler çıkmasın:

Yine pozisyonlar ürettik,Bugünkü mücadeleden memnunum.İstikrarlı bir şekilde 4 haftadır kaybetmeyen, mücadele gücümüzü her geçen hafta yükselten bir takım olduk...

Emre Pürçek

Yazar: Editor