2016-01-25 13:16:47
ey diyadin metin

Dost kulüp Göztepe’yi ve Taraftarını tenzih ederek yazıyoruz.

Lafımız tamamen Metin Diyadin denen muktedir antrenörünedir.

Bu tarz yazıları bırakmıştık, lakin icap etti işte. Dinle paralı takımların çalıştırıcısı Metin Diyadin.

O Kasımpaşa maçını yani 27 Mayıs 2012 tarihli bizim için dramatik, senin için eğlenceli, o şikeli Kasımpaşa maçını unutmadık. Fırat Aydınus denen köfteci güzelini de unutmadık, ‘Adanalılar kusura bakmasın’ diyeni de unutmadık. Seni adamdan saymayıp protesto listesine almamıştık, ama seni de unutmamıştık, cukkası sağlam takımların hocası Metin Diyadin.

Ey çok paralı takımların ve muktedirin antrenörü Metin Diyadin.

Adanaspor’un herhangi bir futbol taktiğine, futbolcusunun herhangi bir hareketine laf edemeyecek tek adam sensin bu harita üzerinde. Elinde her takıma 5 atacak bir kadro var, önce bunun organizasyonunu yap ey çapsız Metin Diyadin.

Biz çıkarız ve o maçta nasıl istiyorsak öyle oynarız, bunun hesabını sana vermeyeceğiz Metin Diyadin.

Yazık günah ha!

Sen ne bilirsin yazık ve günahı ey her bir futbolcuya servet ödeyen takımların paçozu?

Adana’dan Ankara’ya 20 bin kişi ile gidip şikecilerin kumpasına gelen Adanaspor ve Taraftarına yazık değil miydi o zaman, günah istismarcısı Metin Diyadin. O vakitlerde niye ağzını açmadın, bir soluk bile vermedin Metin Diyadin? Sesin çıkmaz. Çünkü antrenörlük mazin o yazıklar ve günahlar üzerine kurulmuştu Diyadin.

O bet sesini maç boyunca duymak zorunda kaldık, şunu gördük ama bu vesileyle. Olağan bir faulden rakip futbolcuya kart isteyecek kadar emek ve ekmek düşmanısın; yazık ve günah olan bu…

Sana burada 10 kamyon laf ederiz de buna değmezsin. Bu kadarıyla yetin ey Diyadin Metin!

Yazar: Editor