2012-03-28 15:38:49
gidecek yolumuz var
http://hizliresimyukle.com/showoriginal-218105/aspr.jpg
 
Yol

K.paşa, erciyes, tavşanlı, buca, konya, kartal, denizli... dört deplasman,üç iç saha maçı kaldı KAPLAN'IN ve köprünün altından daha çok suların geçeceği koca yedi hafta..

bu takım iç sahadaki tavşanlı maçıyla beraber 15 maçta altı galibiyet yedi beraberlik ve iki mağlubiyet alıp 19 gol atıp sadece on gol yemiştir..Elazığ maçında ise gerçek futbol kimliğini ortaya koymakla beraber tüm onuru, gururu ve müthiş hırslı mücadeleci yapısıyla ALKIŞI fazlasıyla haketmişti kalecisinden defans,orta saha ve forvetine kadar..

Samimi şekilde ligi çok sıkı takip eden birisi olarak söylüyorum sadece bu hafta bizi biraz kasımpaşa zorlar o da ciddi eksiklere rağmen gerek sakat gerekse kart cezası olan eksiklerimizden  dolayı.

 Kaldı ki zülküf koray berk rahman tuna kibong adnan talha okan burak mbilla onbiri sıkı bir onbirdir kenarda tolga onur akbay yaser yıldız ahmet bülent gibi kaleden orta sahaya defanstan forvete kadar maçta herhangi bir sakatlıkta yada eksiklikte maçtan kopmada oyuna girip sırıtmayacak ayaklardır bana göre..

tabii futbol sahada oynanır ama ben bu yedi takımın KAPLAN'DAN çok daha iyi futbol oynadığını düşünmüyorum yeter ki biz taraftar olarak kalan üç iç saha maçında elazığ maçından daha fazla dolduralım tribünleri ve desteğimizi eksik etmeyelim.

Emre Pürçek 

Yazar: Editor