2012-04-08 07:53:56
güven duygusu

Hacılar Erciyes vs

Rakip Erciyes’in önceki sene yaptığı Kayserili kurnazlığını hatırlıyorsunuz. Hani hastalanıvermişlerdi. Bu sefer de cırcır falan olmasalar bari...

Onlarda bu ligde varlığı meçhul takımlardan. Keşke örneğin Sakarya yerine onlar küme düşseydi. Bir yan tarafta bir iktidar stadı yapılmışken sırf rakiplerine eziyet olsun diye maçlarını o mahalle stadında oynamazlar mı! Tamam, rakibe saygınız yok, kendinize de mi yok?

Gelelim Adanaspor’umuza!

 

Bu arada söyleme ihtiyacı duydum, hani sevgiliye “seni seviyorum” deme ihtiyacı duyarız ya manen; ) evet, iyi ki Adanasporluyum. Ne güzel bir histir bu takımın taraftarı olmak, Adanaspor için bir şeyler yapmaya çalışmak…

Uzun zamandır bu kadar güven hissi vermemişti takım. Yahu ne ferahlatıcı bir şeydir bu!

Sağ bek sorunu varmış Onur da cezalı olunca. Ne gam, ben de çıkıp orada oynasam şimdi, (ki mevkim de değil genelde forvet arkası oynardım; ) takımın oyun disiplini içinde sırıtmam.

Şaka bir yana,bugün taktik ve kadro vermeye filan gerek yok. Takımda kim olursa olsun, Adanaspor çıkacak ve uzun zamandır yenemediğimiz şu hacılar Erciyes’i yenecek! Hatta bu maç, (hakemler oyuna olumsuz bir ede tkidebulunmadıkları takdirde) handikap da olacak lehimize, derim.

Maçtan sonra görüşmek üzere…

___________________ 

Bu ara şu eseri paylaşalım, Goran Bregovic’in Kara Kedi Ak Kedi filminin müziği. Acaba koro ezgisinden bir tribün şarkısı çıkaramaz mıyız;  ))

http://www.youtube.com/watch?v=Qg44qKSbsdQ

___________________ 

Bu bağlantı da, fotoğrafladığımız son Erciyes maçı, hakemin oyuna hatalarla müdahale ettiği bir maçtı.

Fotoğraflar için bakınız:

http://www.kaplanpenche.org/fotogaleri/adanaspor_erciyess#0

Yazar: Editor