2016-10-07 04:39:23
karamba karambita bay j

Milli arayı iyi değerlendireceğiz, gibisinden bir açıklama yapmış K. Jurcic.

Müthiş umutlandım.

Tüm yılgınlığım gitti. İçimde bir ferahlık, inanılmaz. Ben takımın bir hafta tatil yapacağını zannediyordum. Çünkü yakın ve uzak rakiplerimiz hep yatacak.

Hatta hepsi kısa bir pastırma yazı tatiline gitti bile. O tatilden dönmemeleri dileğimiz. Hele Karabükspor! Maç gününe kadar tatil yapsalar ne iyi…

Böyleyken böyle!

Bunlar Avrupadan geldi ya, bizi hepten kara cahil filan zannediyorlar. Ne bileyim, diyecek başka bir şey bulamadım çünkü.

Muhterem!

Konuşacak bir sözünüz yoksa laf cambazlığı yapmayınız, takımı maça hazırlayınız, topçunuzu iyi tanıyınız sağ beki sol açıkta denemeyiniz, zira bu milli ara size özel değil.

Daha çok çalışınız, yine bedel ödemeyiniz. Yarın bir gün siz gidersiniz veya gönderilirsiniz (Ama dilerim sizin gönderilişiniz daha nezaket dolu olur, emsallerinizi hatırlatmaz dilerim ve esasında işleri yoluna koyup hiç gitmemenizi-gönderilmemenizi dilerim, o ayrı bir konu.) işte o bedel bize kalır muhterem.

Hem ne bedeli bre!

Takımın başına geldiğinizde Kasımpaşaspor maçını izlemiştiniz, kadroyu az çok görmüştünüz ve en önemlisi transferin bitmesine koca üç gününüz vardı Sayın Jurcic.

Bir protokol anlaşmasıyla, örneğin üç transfer isterim yoksa imzalamam, koşuluyla o bedeli ödemek zorunda kalmayabilirdiniz.

Karamba karambita Sayın  John Turturrro!

Lafın sonu;

Yahudi kampına gelmiş Alman işadamları misali seçme ayrıcalığımız, örneğin hoca seçme durumumuz yok taraftar olarak. Bu etin yahnisine razı olacağız.

Vira diyelim bari.

Yazar: Editor