2015-01-22 14:23:40
kubilay arı / tepkisiz destek

Ne Olursa Olsun Tribünde Destek

Bayram AKGÜL' ü pek çok ADANASPOR taraftarı gibi bende antipatik buluyorum, eleştirdiğim yanları var. Ancak gerçekçi olmak gerekirse, bu iyi niyet protokolünü Bjk bırakın Ptt 1. ligi, Anadolu’da hangi takıma teklif etse, sizce, hangisi reddederdi? Kim ne derse desin, ben dahi kabul etmesem de bu Bayram AKGÜL' ün Bjk başkanı Fikret ORMAN' la iyi ilişkilerinin başarısıdır.

İşin boyutunda Adana da destek görmeyen takımımız başarılı olup hiç kimseye muhtaç olmadan hayatına devam edecektir. Belki Bayram başkan bu işten kazançlı çıkacaktır. Varsın kazançlı çıksın. Ne kadar kazançlı çıkarsa, bu işten ADANASPOR kazançlı çıkmaz mı?

Sadece Bayram AKGÜL'den ricamız, takımın hisselerinin bir gramını bile Bjk' ya vermemek adına bu taraftara söz versin. Söz versin ki, yönetim hakkında Bjk da olmasın.

Ayrıca Bjk başkanı Fikret ORMAN' da basın açıklamasında her ne kadar nazire yapsa da Demba Ba' yı ADANASPOR' a gönderiyoruz gibi ukala üslüp takınmayacak. Böyle büyük camia için şaka yollu uslup takınmak senin haddine olmadığı gibi, benzer üslubunda aynı tepkiyi ADANASPOR taraftarının daha şiddetlisini sergileyeceğinden şüpheniz olmasın. Ben ADANASPOR' un artık daha başarılı sezonlar yaşayacağını düşünüyorum. 

Artık bu hafta başlayacak olan 2. yarı ile birlikte, tüm taraftar kardeşlerimizin takımımıza sahip çıkıp, tepkisiz destek vermesini bekliyorum.

Kubilay Arı

Editörden Not:

Yazılarınızı kaplanpenche@gmail.com adresine bekliyoruz. 

Yazar: Editor