2012-04-13 06:57:37
maçlar ve maç yayınları

Kritik Maçlar

Bu hafta dehşetli maçlar var durumların kritikliğinden dolayı.

Kasımpaşa, Elazığ ile oynuyor. Sanırım işte bu maçla Elazığ oralardan iner. Gerçi bu laflarımız hiç tutmadı Kasımpaşa ve Elazığ için, hep tersi oldu. Özellikle Elazığ lehine anormal olumlu sonuçlar hesapları bozdu. Ama bu kez zannederim ki… Üstelik yükselme maçlarında Rakip olarak Elazığ’ı tercih ederim.

Bir diğeri Konya Akhisar maçı… İlahlar Konya’yı yine korumazsa bu maçta ben Akhisar’ı favori görüyorum. Lider gibi bu Konya da o oyunu ve şu hocasıyla nasıl oralarda anlamadım hala. Ama şu maç, evet!

Kartal Bolu… Kartal yenilmez diyorum. Ve bizim için yensinler diye ekliyorum.

Denizli Giresun, örnek bir beraberlik maçı olur, bizi pek ilgilendirmiyor son haftaya kadar.

Çaykur Rize ve Sakarya maçında Rize elbette favori ve fakat Sakarya’nın da diyecekleri var bu ligde. Çok koşarak bozabilirler rakiplerini.

Diğer maçların o ehemmiyeti yok, en azından bizim için yok.

Tavşanlı ve Adanaspor maçı! Banko 2 olur derim hiçbir hissi yorum yapmadan. Fakat maçın selameti için ikinci golü de aramalı ve hatta bulmalı. Adanaspor, son haftalardaki futboluyla bu maç sonrasında, Kartal’ın ne yaptığına da bakarak kendini ilk 6 içine atabilir.

Gelelim bu maçların yayınına!

Kasımpaşa Elazığ maçı mutlaka yayımlanmalı.

Konya Akhisar da öyle.

Denizli Giresun olabilir, Kartal Bolu da öyle!

Ama Tavşanlı Adanaspor maçı! Bu maç nasıl yayımlanmaz bre! Söz konusu olan Adanaspor yahu! Ligin en iyi en heyecanlı en cakalı futbolunu oynayan takım! Her şey bir yana Adanaspor bu!

Yayımlanmalı, yayımlanmaması vahim bir hatadır!

Yazar: Editor