2019-04-03 04:23:33
nöbetçi hoca ile anca bu kadar

Yaşasın, Kaldı 3 Puan

Belki bu kez rahat bir maç izler ve gollü bir galibiyet alırız diye umutluyduk. İlk on beş dakika da işler istendiği gibi gidiyordu. 

Sonrasında kabus başladı. Bu kadar konsantrasyonu düşük, bu kadar umursamaz olunabilirdi ancak. 

Abdulkadir ve Bagayoko, Karabükspora karşı bile aksadı. Basit top kayıplarının gol olmaması rakip oyuncuların yetersizliğinden kaynaklıydı. Hatta bir ara o rezil pasların bir tanesi nedeniyle çok ilginç bir gol de yenebilirdi, iyi ki kaleyi tutmadı. 

Gökhan Sazdağı sahada sadece kendisi varmış gibi hareket etti, Bumba bir şeyler yapmak istedi ama o kadar... 

Olumlu yorumları sadece Veli ve Digao için yapabiliriz. Bu iki isim dışında sahada "jogging" yapan bir oyuncu grubu vardı.

İşin en vahim tarafı, takımın altı hücum oyuncusunun tamamının şans bulmasına rağmen ikinci yarıda bir tane bile gol pozisyonu üretemedi Adanaspor...

Neyse ki rakip Karabükspordu yoksa bir hezimeti konuşuyorduk şu an. Ve yine neyse ki düşme potası ile arada önemli bir puan farkı var. 

Şu anki gidişatla önümüzdeki maçlara umutla bakmak zor.

Motivasyonu yükseltecek bir teknik direktör olsa belki daha rahat olurduk ama teknik direktör dokuz maçta altı puana razı olunca, futbolcu da onuncu dakikada atılan golden sonra atak yapmadan maçı bitirmeye razı oluyor. 

Bakalım kalan üç puanı hangi takımdan çıkaracağız?

Halit Gürer

Yazar: Editor