2013-03-09 11:00:17
öğle fırçası

Notlar

Nihat Doğan, Hugo Chavez'in cenaze törenine katılmak için Venezüella'ya Caracas'taki törene gideceğim dedi, gitti, ama törene yetişemedi.

Ve ben tüm bu aşamalarda Nihat Doğan’la dalga geçilecek herhangi bir şey göremedim dostlar.

Ne yani, al şu uçak biletini git de gündem değiştir mi dendi ona?

La Liga’da Sevilla’nın Celta Vigo’yu 4-1 geçtiği maçta 34 yaşındaki Enrique De Lucas mücadele sırasında bira içmiş.

E ne güzel.

Afiyet olsun.

Sıhhatimize de içsin.

Keşke bir sigara da yaksaydı yanına, hakikaten… Bizi sarmalayıp kuşatıp keyfi kalıplara sokan ve tarifi mümkün olmayan bir ahlak ve sağlık anlayışına mümkün olan her yerde bir tekme ne iyi oluyor.

*

Müslüm Gürses’in mezarı başında nöbet varmış. Gerekçe mezarın Adana veya Urfa’ya kaçırılması olasılığıymış. Hani aslında Müslüm Gürses’in son noktasının Urfa veya İstanbul değil de Adana olması daha mantıklı. Ama ölenleri yattıkları yerde huzur içinde bırakmak işin en mantıklı yanıdır. Gösteriyi abartmadan, kalbinizle hatıralarınızla sevin yahu.

*

Her gün gazetelerde illa ki bir şekilde Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar’ı görmekten bıktım usandım. TV’de görmemek için onları, görünme ihtimalleri olan kanalların yanından bile geçmiyorum.

Ama işte az önce içeriğini bilmediğim bir haber resminde yine göründüler yine yine yine…

GS ve diğerleri umurumda bile değil; fakat Fatih Terim’in yeniliyor olmasından haince bir mutluluk duyuyorum.

Ve şöyle bitirelim öğle fırçasını,

Açıklamanın sahibini kendi haleti ruhiyesiyle baş başa bırakarak:

Başbakan Erdoğan'ın, milletvekili seçilmesinin 10'uncu yıl dönümünü, Siirtlilerin arasında geçireceğini  söyleyen AK Parti İl Başkanı,  "Siirt için ve siyaset tarihimiz için çok anlamlı bir olaydır. Dünya siyaset tarihi açısından da önemli bu olayın 10'uncu yıl dönümünü yaşıyoruz. Siirt halkı on yıl önce; yiğidi düştüğü yerden kaldırmış ve siyaset dünyamıza armağan etmişti. Vefakar Başbakanımız da bu önemli günde bizleri onurlandırdı. Biz de bu olayı muhteşem bir kutlama ve törenlerle bir kez daha yaşamak istiyoruz" dedi. 

Yazar: Editor