2016-08-17 06:49:44
rakip bursaspor

Neyse ki Engin Hoca var, deyip Bursaspor maçına odaklanacağız.

Yılın bu dönemlerinde öğrenilmiş bir çaresizliği yaşarken biz, umutlanacağımız şeyleri de eksik etmiyoruz. Yoksa güne başlayamaz insan. İşte bir Adanaspor umudu var. İsmin kendisinden doğan umut. De ki güneş.

Neyse. Bunlar gerçek hislerimiz olsa da bir futbol savaşında edebiyat olmaktan öteye gidemez. Sadece bir futbol hamaseti olarak kalır böyle sözlerimiz.

Bize gerçekler lazım. Acı gerçekler... 

5. şampiyonla oynayacağız. Bursaspor. Her durumda iyi bir kadro kuruyorlar. Bu kadroyu uyuma dönüştürdüklerinde de ligin canını fena yakıyorlar.. 

Cuma gecesi ilk beklentim, Bursasporun gününde olmamasıdır. 

Sonra bizi konuşabiliriz.

Engin Hocanın gece gündüz bu maça odaklandığını düşünüyorum. Bana göre maçın sonucunun bizim lehimize olmasının en büyük etkeni yine Engin Hocanın uygulayacağı taktik olacaktır.

Savunma ağırlıklı bir oyunu tercih etmek zorunda kalacağımızı söylemek sanırım müneccim tarağıyla taranmış olmayı gerektirmez. Hepimizin ortak yorumu budur mutlaka. 

Yine sabırlı olacağız. Yine bekleyeceğiz. Yine o zehirli sarmaşığın rakibi sarmalayıvermesini umacağız. Tabi bu ligin artık bir süper lig rakibin de Bursaspor olduğunu unutmadan.

Uygun koşullar olursa, futbol sürprizlere açıktır. Sahada uyumlu bir takım ve yine hep bel bağladığımız o mücadele olursa futbol sürprizlere açıktır.

Beraberlik iyi bir sonuç olur. Üç puan bahsettiğimiz o sürprizdir.

Futbolcuya veya Hocaya sitem etmeden destekleyeceğiz Adanasporumuzu.

Saha çıkan herkesin gücü ve becerisi yettiğince mücadele edeceğini umuyoruz, bunu bekliyoruz. 

Vira, Güzel Yurdum Adanasporum.

Yazar: Editor