2014-11-02 16:37:31
sevgili günlük

Madara Olduk

İnan ki ağlamadım, hüzünlüyüm sadece sevgili günlük. Evet yine gol yedik, bu sefer goller yedik. Çok morardık sevgili günlük.

Bu satırları öfkeyle yazmıyorum, öfke faslı bitti gitti, efkar zamanıdır şimdi sevgili günlük.

İnsanları beni anlamıyor zaten ben de onları anlamıyorum; örneğin Levent Eriş'i hiç anlamıyorum, ama o da anlaşılmaz işler yapıyor sevgili günlük.

Sevgili günlük daha önce fark bekliyorum diye yazmıştım sana, sen görmedin, iyi ki görmedin, farkı biz yedik, iyi mi?

Biz duygularımızla konuşuruz, taraftarız çünkü doğaldır, ama bir teknik direktör düşünceleri ve taktikleriyle vardır, oyuncu analizleriyle; hem kendi oyuncularının hem de rakip oyuncuların analizinden sorumludur, sevgili günlük; ama dedim ya ne insanlar beni anlıyor ne de ben insanları anıyorum, anlaşamadan gidiyoruz.

Maçtan önce pek mutluydum, önce gittim nefis bir dürümü gövdeye indirdim, yanında şalgam da vardı, maç öncesi sigaramı yaktım, atacağımız golleri neşeyle bekledim. Heyecanım kursağımda kaldı günlük, derken o kebap da midemi yaktı ilk golü kalede görünce.

Kalecimize çok kırgınım sevgili günlük, ama ona forma verene daha çok kırgınım; hepimiz kırgınız saçılmış bir nar gibi, sessiz akan bir ırmağız bu hafta da... Sevgili günlük. Kumbara Malik'in ruhu bu kalecimizle yeniden döndü aramıza. Çok romantik değil mi?

Rakibin genç oyuncularını görünce bizim genç oyunculardan hicap ettim. Çok duygusalız ve çabuk sevinip gerçeklere kör bakıyoruz bazen.

Yazacaklarım çok, ama bu günlük bu kadar sevgili günlük, iki birayla kendime akşam tedavisi uygulayacağım. Değilse bu gece geçmez.

Bizimkiler bu yenilgiyle Trt'cisinden belediyecisine ne çok insanı mutlu etti bilemezsin; dostlarını üzüp düşmanı güldürenlerle daha nereye kadar yol arkadaşlığı yapılabilir bilmiyorum.

Ne dersin sevgili günlük? 

Yazar: Editor