2011-04-24 13:34:03
sulu sepken

Yağmurlu bir Pazar gününde sulu sepken birkaç habere şöyle bir baksak…

http://hizliresimyukle.com/showoriginal-48670/misketler.jpg

Serdar Ortaç, beste yapamayan babası için odun demiş, ne babalar var demeden önce. Sonra babasını arayıp ondan özür dilemiş. Babası da, ben odunsam sen de odunsun demiş. Adamcağız böyle bir evlada sanki az bile demiş, kibar adammış.

Bu bir fıkrayı hatırlattı. Hani bir yerden öküz giriyor diğer yandan sosis çıkıyormuş. Bunun tersinin olup olamayacağını soran oğluna, öyle yaptık sen oldun, diye cevap veren bir baba!

  • Bir iddiaya göre Eskişehirsporlu Sezer Öztürk Fener’ yumuşak, Trabzon’ kora kor oynamış, bu hesaba göre maç satmış oluyormuş.
  • Aynı hesapta bir başka iddia şöyle, Eskişehirspor küme düştüğü 7-1’lik Trabzonspor maçının intikamını iki kere almış; öne Fenerbahçe’ye yenilerek, sonra Trabzonspor ile berabere kalarak.
  • Anlaşılan sezon sonuna kadar daha birçok iddia gündeme bomba gibi düşecek.

“ÖSYM tarafından düzenlenen Akademik Personel ve Lisanüstü Eğitimi Giriş Sınavı’nda (ALES) İzmir’de soru kitapçığı krizi yaşandı. Kitapçıklardaki soruların eksik ve sayfa sıralarının karışık olması nedeniyle Manisa’dan yedek kitapçık getirildi ve sınav gecikmeli başladı.”

Bir işi de düzgün yapın gayri…

“İstanbul'da dün gece, 17 Nisan akşamı 'Burası seks otobüsü değil' denilerek İETT şoförü tarafından hakaret edilen ve otobüsten indirilen genç çifte destek eylemi yapıldı. İnternet aracılığıyla örgütlenen genç âşıklar birden öpüşmeye başladı. Ancak bu kez İETT şoförü hiçbir şey söyleyemedi.”

Uğraşmayın bu gençlerle, ateşle oynamayın, rahatınızı bozarlar böyle. Efendiler!

  • Bu hafta 1.ligde oynanacak 8 maçın 6’sı dehşet olacak.

Altay Kartal ile, Akhisar Bolu ile, Güngören Tavşanlı ile, Giresun Mersin ile, Ordu Samsun ile ve en son GBB ile Adana fena kapışacak. Bu buruk heyecanın hala bir parçası olmak güzel, ama işte buruk güzel... Bu arada GBB 4x3 yaparsa zannederim ki ilk 2’den süper ligde…

Yazar: Editor