2012-04-17 21:03:51
taraftar yazıyor / emre pürçek

     10 Maddeyle Bir Yorum


  1. Maç sonu maratondan dış turnike kapısının oraya kadar olan yürüyüş yolu ADANASPOR'UN diplomasız teknik direktörlerinin yorum yoludur.
  2. Sağındaki solundaki arkandaki kimdir nedir, necidir bilmezsin tanımazsın ama fazla değil tam 30 saniye sonra tamamda kirve, baba, hoca, gardaş deyiverip süregelen muhabbettin devamında TOROS KAPLANINI  hocasından topçusuna övgü ya da yergi yeridir.
  3. İşte İ.B.B kupa maçında da böyle oldu VE maç sonu herkesin ortak kanısı takım 2.nci sezona hırslı mücadeleci ve maçı son dakikasına kadar bırakmayacak bir kimliğe bürünecek olması kanaatindeydi ki öyle de oldu.
  4. Aynı maçın sonunda yeni transferlerden kimi İlkem’i beğenir gibi olup fazla kilosu ve maç eksiği var gibi dedi kimi Yaser’i çoğu Merthan’ı beğendi.
  5. Ama o gün hemen herkesin kafasında bir soru işareti vardı o da 34 numaralı kel çelimsiz futbolcudaydı ve ne yalan söyleyeyim daha ilk yarı bende Barbaros için  şablon belliydi.
  6. Tamam; hırslı, mücadeleci takımı ateşleyen bir futbolcu ama ne yazık ki eksikti, ilaç değildi ve bu çoğu maç bende durum böyle devam etti ki hırslı mücadeleci ateşleyici kısmını çok sevdim ki taraftarda en çok onu sevdi.
  7. ADAM GİBİ ADAM ZÜLKÜF ile beraber ama hala eksik biraz daha beyin görevi görüp top dağıtan adam eksilten role soyunmalı TERMİNATÖR BARBAROS BARUT.
  8. NOT: Bir ricamda LEVENT hocamdan var LÜTFEN maçın 70. dakikasından önce de futbolcu değişikliği yapılabileceğini biri ona bir kez daha söylesin.
  9. Çünkü 60. dakikada yorulan Burak, 90 dakika oynama mecburiyeti olmayan BARBAROS'u gör be hocam LÜTFEN elimizde maçı değiştirecek ya da o maça katkı koyacak YASER, OKAN ve hatta AHMET var.
  10. TALHA MAYHOŞ'A AYRI BİR PARANTEZ DAHİ AÇMIYORUM TEK RİCAM İLK ON BİR YOLU HER DAİM AÇIK OLSUN.

Emre Pürçek

Yazar: Editor