2013-04-30 15:48:14
taraftarın görüşü 1 /Emre Pürçek Yorumladı

Sezon Sonu Gibi

2010-2011 Sezonu akhisar 33 puan (yazıyla otuzüç) 2009-2010 rize kırk puan(40)iki takımda bu sezonlarda sondan üç takımın bir üstünde ligi bitirmiş ve akhisar averajla ligde kalmıştı hatta 2010-11 sezonunda..

akhisar bir sezon, rize üç sezon sonra süper lige çıkmış..

geçen sezon akhisar kadrosundaki onbir ile bu sezon ki onbir arasındaki onbirin arasında kaç futbolcu fark var?sadece üç(e.aladağ,bruno,gekas)çıkın sokağa futbolu süper ve ptt birinci ligi sıkı takip eden ve futbolu iyi bilen on kişiye akhisar başkanının adını sorun kaçı bilecek yada herhangi yirmi kişiye akhisar nerenin ilçesi diye sorun?

yada o kadar uzağa gitmeyip şehrin diğer takımına bakalım..sezon'a bu sezon ligde kalalım yeter mantığıyla giren,en iyi futbolcusu sezon ortasında giden,maddi manevi sıkıntılar yaşayan,taraftarın galip geldiği maçta dahil sezon başından beri başkanı istifaya daveti vb şeyler..ki muhtemelen play off'a kalacaklar ki kalmaları bizden dahada yüksek bir ihtimal..

Bu senedemi canınız sağolsun önümüzdeki maçlara hatta sezonlara bakalım diyeceğiz..beş sezonda bir tane on numara bir tane forvet transferi bu kadarmı zor?mbilla forvet değil bunu anlamazmı td bu doğrultuda direktif vermezmi başkana..

pekii ya başkan;her sene elinde bonservisi olan ununu elemiş daha kaç tane futbolcuyu alıpta hayaleri önümüzdeki sezonlara erteletecek bu KOCA ŞEHRİN..

Erciyesspor başkanı Ziya Eren: Dün akşam itibarıyla bir şehrin takımı şampiyon oldu. Sokaklarda bir tane korna sesi duymadık..işte bu takımlar çıkıyor süper lige en çokta bu zoruma gidiyor..

Emre Pürçek

Yazar: Editor