2012-01-24 03:46:02
umutlar tükenmeden

Son Bir Hamle İçin Yazıyoruz

Emre Pürçek

Bursaspor'dan Ramazan SAL'ı istiyoruz... kulübüyle görüşüyoruz, futbolcunun kendisiyle görüşüyoruz, görüşmelerimiz tüm hızıyla sürüyor Ramazan Adanasporlu gibi, geldi, geliyor, gelecek, Ramazan artık kendi isterse gelir, Ramazandan vazgeçtik..Ve Ramazan Şanlıurfaspor’da..

Sıkı bir Urfa taraftarı ile sırf meraktan görüşüp ufak bir araştırma yaptım ve kemal kılıç'ın yardımcısıyla da tesadüfen görüştüm ve bu transfer sadece 2 (yazıyla iki)günde bitmiş.

O futbolcuyu zaten Fenerbahçe ve diğer maçlarda izledim çokta aman aman üzerine düşülecek birisi değil ama mevzu bahis ortadaki enteresan transfer politikası.

Yani politika derken çok para istemesin, kiralık olmasın anlayışı.

Bakın bu lig bana külfet demişti başkan ki sonuna kadar haklı ama sadece TFF'nin  bir galibiyete 750 milyar verdiği süper lig'i istemek için bence transfer yapması lazım.

Bir tane sol açık, topu dağıtan ayağı yere sağlam basan bir 10 numara ve MEHMET BATDAL  ya da ona benzeyen bir santrafor (Mehmet Akyüz filan/ BJK) forvet yani golcü golü atan golü koklayan bir futbolcu ADANASPOR’a transfer olabilir-se asıl o zaman süper lig hedefleyen bir takım oluruz çünkü ne Mbilla ne de Yaser az önce saydığım golcü meziyetlerine sahiptir. Birisi kanat, diğeri forvet arkasıdır.

Nasıl ki kadrosunda DİMİTROV, HALİL ÇOLAK, GÖKHAN GÜLEÇ gibi forvetleri bulunduran Kasımpaşa Adem Büyük’ü alıyorsa bu işin iyi bir forvetten geçtiğini biliyorsa bizim de bilmemiz lazım ARTIK.

NOT: Manisa’dan Kasımpaşa’ya gelen Adem 2 hafta 2 gol 1 asist, Bolu’dan linyite geçen Ümit Tütünci iki haftada 2 gol.

Yazar: Editor