2010-12-15 15:14:53
vay be
Ulan

Sen hata üstüne hata yaptın, yani hatalar yaptın.Bu taraftar seni “Adana seninle gurur duyuyor” diye çağırdı.Yine hatalar yaptın, yine bağrına bastı,Haftalarca…Ya sen ne yaptın?İlk tepkide taraftara hareket çektin. 

Bu, karakter meselesidir.Bak biz senin hatalarını aylarca sineye çektik. Hatta bir aşağıdaki yazıda seni değil seni oynatanı sorguladık. Bu kadar yüce gönüllü yaklaşıldı sana bu camiada. Dua et ki böyle bir camia ile muhatapsın.

O hareketi çeken bir adam o formayı bir daha giymez.

O sahaya bir daha çıkmaz, bize rakip olmak hariç…

_______________

Ve Osman hoca,Gereken uyarıyı yapacağız diyor.Ben de diyorum ki en kibar halimle öpmüşüm ulan uyarınızı.

 _______________

Maçlara gideceğiz, zira Adanaspor biziz biz Adanaspor’uz…Çapulcu, cahil, karaktersiz futbolcuya teslim etmeyeceğiz bu takımı.Ama biraz bir nevi rakip tarafına koyacağız onların bazılarını…

_______________

Ve haftalar önce bir “domino etkisinden” bahsetmiştim.Alın size domino etkisi, yıkılan bir taş, etrafındakileri de yıkmaya başlamıştır.Bu noktada bir arıza vardır ve bu arızanın sorumlusu olmayan tek taraf taraftardır. Bunu, gerektiğinde taraftarı en ağır şekilde eleştiren biri olarak söylüyorum.

 ______________

Hedef hala şampiyonluk olabilir mi? Olabilir! Ama bir iki topçuya önce bir sepet havası çalmakla başlayacak bu iddia!Yoksa bu gerginlik devam edecektir.Ama şampiyonluktan önce daha çok önem arz eden incelikler vardır. Onların hal yoluna gidilmelidir. Yoksa bir şampiyonluktan çok daha fazlasını kaybedeceğiz.

Yazar: Editor