2014-11-25 10:25:46
yönetim uzatmaları oynuyordu zaten

Uzatmalar da Bitti

Şimdi şu puan hanesini yeniden gözden geçirelim bakalım.

Hani ben diyorum ya aslında puan kaybımız şu kadardır, yok bu kadardır diye, yalan! Takıma gaz vermek için düpedüz palavra atıyorum. Laf yani...

Pollyanna öldü, şimdi gerçekleri yine ve daha açık bir şekilde konuşma zamanı. Mecazsız, doğrudan, acı bir şekilde.

Bu paçoz, çapsız, tatsız tuzsuz, beş para etmez, ucuz transfer politikamızla ve dolayısıyla bu sefil kadroyla ve artık bitik olan teknik ekiple ve çağdışı yönetim anlayışıyla bizim o tüm maçlarda, yani geçen 1o müsabakada puan kaybımız hiç yok, hatta fazlamız var!

Makara olsun diye değil, kendimizle dalga geçmek için değil, hocayı yıpratmak, yönetime vurmak için de değil bu satırlar; gerçek kimliğimizi gözler önüne sermek içindir. Kandırmayalım kendimizi, diye tekrar etmek içindir bu sözler. Üzülelim ama gerçeği görerek üzülelim.

Durumu açıklayayım:

1.maçta Urfa bizi hak ettiği gibi yendi. Hatta o penaltıyı kaçırmasalardı maç 3-1 biterdi.

2.maçta Orduspor normal bir sonuçla memleketine döndü, o dört gol bizim hakiki vaziyetimizin bir belgesidir aslında.

3.maçta GBB bizi 5’lemeliydi, ama yeni bir takım ve biraz kibir onların 2 puanına mal oldu bize de avantadan 1 puan geldi.

4.maçta Manisa’nın şımarıklığı kendilerini deplasmanda 3 puandan etti. Merak ediyorum bizle oynadıkları maç için hayıflanmıyorlar mı acaba, yahu biz elimizden ne kaçırdık öyle, diye? Daha 7. Dakika maç 0-2, bir top da direkten dönüyor 3.gol kaçıyor sonunda dönüp maçı veriyorlar, tamamen laubalilik. Oradan aldığımız 3 puan normalde alınabilecek 3 puan değildir. Sildik.

5.maçta Samsun’dan 1o kişi ile 1 puan aldık. Lükstür o 1 puan, onu da sildik.

6.maç tamamen taraftarın gücüyle alınmıştır. Bir gaz, bir hırs… Normalde o maçtan en iyi ihtimalle 1 puanla çıkardık. Gerçek puan cetveline sadece o bir tek puanı yazdık.

7.maç tam bir komedi, özür dilerim ama salak Buca ilk yarıda en az 4 atacağı mücadelede 2 puandan oldu bize de 1 puanı ikram etti. Haneye yazılmayacak puan, o 1 puan. İade ettik.

8. ve 9. ve 10. Maçlardaki skorlar zaten çok normal, bu 3 maçta çekilen sıfır olağan sıfır.

Nedir, şimdi normalde, o hazin puan cetvelinde, son sırada olmamız lazımdı ve orada 1, yazıyla bir, yani tek puanla oturmamız lazımdı.

Oradaki fazladan 8 puan ve toplamdaki 9 puan, şu sefaletimiz içinde, futbolcuların, hocanın ve yönetimin eline yüzüne çok bile.

Hani biz bitmez demeden bitmez, demiştik ya…

Evet, BİTTİ!

Bu yaşadığımız her şey, bir camianın iflasıdır. Ben dâhil, sebep olan herkes utansın! Ama bu utancın tamamına yakını şu yönetim anlayışınındır.

Daha sert eleştiriler zaten yapılıyor, yönetimin şark kurnazlığı bitmediği sürece eleştiriler de bitmeyecektir.

Neticede sadece şampiyonluk bekliyorum...

O kadar. 

Sevinirsem seveceğimi daha önce yazmıştım zaten.

Yazar: Editor