2012-03-31 18:49:51
zoru zaten severiz

Yenilmemek

Bu pazar Kasımpaşa ile zorlu bir maç var. Pek zorlu bir maç bu! Ergün Penbe de vurgulamıştı programında, Adanaspor eksik olmasaydı bu maçta kesinlikle yenilmezdi, diye. Evet, çok önemli eksikler var! Merthan, İzzet, İlkem! Sonra Barbaros ve Fevzi... Takımın defansı o hakem müsveddesi tarafından tek başına çökertildi. Ama!

Ama biz son sözümüzü daha söylemedik ki; ))

Onların yerine oynayacak arkadaşlar gerekeni yapacaktır ki üzerlerinde bir Adanaspor forması vardır ve sahaya nasıl olsa biz de 11 kişi çıkacağız (ve namuslu bir hakemle yine 11 kişi ile bitirmeyi umuyoruz).

Nasıl yeneriz?

Sihirli cevap!

Duble mücadele!

Kasımpaşa’nın ruh hali, puana olan ihtiyacı, yeni hocası stadının adı bizi hiç ilgilendirmez. Fakat keşke işi bu noktaya getirmeselerdi, mutlak favorimiz idi Kasımpaşa. Bunca hata yapmasalardı arayı açıp gitmişlerdi ya, şimdiki durumları onların problemi olarak duruyor, ki her durumda bizden iyi bir konumdalar yani onlar için üzülmeye filan hiç niyetim yok! Hatta bu hafta da onları üzgün görmeye niyetim var.

Şöyle bir kadro bana mantıklı geliyor.

Zülküf

Sağda Onur, ortada Koray-Tuna, sol bekte Rahman

Orta saha şöyle olabilir: Adnan-Talha-Kbong-Okan (Yaser)

İleride, Burak-Mbilla

Okan bu hafta orta sahaya yakın oynar, kaçacak fırsat bulunca gider, Burak gibi. Mbilla da daha yakın olur orta alana. Ne bileyim! Bunları akıl vermek için asla demiyorum, aklımdan geçenleri paylaşıyorum sadece. Ama orada Rahman’ı sol bekte oynatmak savunmanın olmazsa olmazıdır bu hafta, diye düşünüyorum.

Neyse, kim çıkarsa çıksın, bizim futbolcumuzdur ve her sonuca da ben şahsen hazırımdır!

Not:

Sanırım Zülküf en büyük ve asıl kalecilik sınavını bu maçta verecek! Kalbimiz senin de yanında olacak! Vurduğumuz gol, tuttuğumuz altın, 3 puan bizim olsun: ))

Yazar: Editor